• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İzmir Şap

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
580 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir/Karşıyaka

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

ŞAP ATIMI NE KADAR SÜRÜYOR?

Geçmiş dönemlerde zor ve uzun süren şap atım işlemleri günümüzde daha değişik bir süreç demektir.Şap atmak, teknoloji geliştiği için artık hızlıca hazırlanan zemin ve malzemelere bağlı olarak çözüm sağlamaktadır. Yapılan dökümde hızlı işlemler bazen kötü ve yüzeysel işlere gönderme yapabilirken bazıları da iyi bir sürece işaret edebilir.Teknolojik açıdan ilerleme hız kazandırırken kaliteli bir işçilik olmasını da sağlamaktadır.

Temizlik Ve Şap Beton

Temizlik ve şap beton uygulamaları arasında doğrudan bir ilişki bulunmaktadır. Bu şap beton uygulamasının yüzey yapısında meydana gelecek pürüzlerle alakalı bir durumdur. Şap uygulamasındaki detaylar pürüzlü inşaat kalıntılarında sorun demektir. Bir zeminde şap hata götürmez. Çünkü eğer pürüzler olursa aralıklardan su sızdırılması gerçekleşecektir. Bu sızdırmanın önüne de tam pürüzsüz temizlikle ulaşılmaktadır.Temizliği de önceden hazırlamak için mutlaka önem verilmesi gereken konu süpürme ve arındırma işlemdir.Süngerden de yardım alarak bu açıdan dikkatlice yüzeye istenen sonuç hazırlanabilir.

Su Birikmesini Engellemek İçin Ne Yapmalı?

Birikmesini engellemek istediğiniz alan için kullanılacak olan malzemelerde uygulama yüzeyinin son kısımları önemlidir. Bu nedenle dökümün akabinde birikmeyi engelleyen şekilde bir alan oluşturulmalıdır. Genelde açık yerlere dökülecek şap beton uygulaması için güzel havaları seçmelisiniz. Yağmurlu havalarda ise özellikle birikinti olmayacak şekilde bir ayarlama olmalıdır. Başlangıç aşamasında bu birikintinin olması oyuklara neden olabilir.Mastar çekimi şap beton alanlarında mala ile düzenleme gibi önemli detayları barındırır. izmir şap olarak İşlemlerin tümünde ilerlemeci çalışıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.