• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD İzmir Yangın Söndürme Tüpü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
487 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kontrol edilemeyen ve aniden gelişen yangın olaylarında yangın tüpü kullanımı hayat kurtarır. İzmir yangın tüpü firmamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

İzmir yangın söndürme tüpü firmamız kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Gelişen ve hızla büyüyen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere yüksek kalite ve güvende hizmet sunmayı hedefliyoruz. Firmamız yangın söndürme cihazları ve servisi ile kalitesinden ödün vermeden aralıksız hizmet sunuyor. Ürünlerimiz Türkiye’nin her yerinden ilgi görüyor. İnsan yaşamı için yangın tüpünün kullanımı oldukça önemlidir. Oluşacak en ufak bir kazada büyük hasarlar meydana gelebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelmemek için yangın tüpü hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir yangın tüpü firmamız satışını yaptığı ürünler için bakım, montaj ve üretim aşamalarında Avrupa kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunuyor. Uzman teknik destek ekiplerimiz işe oluşacak tüm durumlarda siz değerli müşterilerimizin güvenini sağlıyoruz. Firmamız İzmir başta olmak üzere çevre illere teknik kadrosu ile hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin güvenli bir hizmet alması için “Kalite Politikası” kapsamında hizmet sunuyoruz.

izmiryanginsondurmetupu.com

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.