• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
566 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kemalpaşa Mah. 50.Yıl Cad. 15/17 Kat:2 D:10 Menderes İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Karşıyaka ilaçlama hizmetimiz ile sizlere güvenilir ve profesyonel hizmet sunabilmek için kendimizi geliştiriyor ve sürekli çalışıyoruz.

Karşıyaka ilaçlama firmaları, son zamanlarda arama motorlarında sıkça araştırılıyor. Çünkü özellikle yaz günlerde haşerelerin çok olması rahatsız ediyor. Evlerdeki ya da işyerlerindeki böcekler, sadece görünen kısmı kadar değildir. Araştırmalara göre böcekler, kapsül şeklinde 30 ile 40 yavru yumurtası bırakabiliyor. Yani yaz günlerinde bir böcek, yaklaşık 35 böcek anlamına geliyor.

Bu korkunç rakam özellikle böcek fobisi olanları korkuyor. Dolayısıyla çözüm bulmaya çalışıyor. Böceklerden kurtulmak için kesin çözüm veren tek bir yöntem var; ilaçlama. İlaçlama dışındaki hiçbir yöntem üremeye engel olamaz. Ev ya da işyeri böceklerden kurtulamaz.

İlaçlama Yöntemleri

Haşerelerin içinde birçok böcek çeşidi vardır. Fareler de bu gruba dahil edilir. Bu canlıların özellikleri birbirinden farklı olduğu için kullanılan yöntemde değişiklik gösterir. Dört çeşit Karşıyaka ilaçlama yöntemi vardır. Bunlar;

Kokulu ilaçlama
Kokusuz ilaçlama
Jel ilaçlama
Fare ilaçlamadır.
Kullanılan yöntemlerde, talimatlar ve etki süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Kokulu İlaçlama Nasıl Yapılır?

Karşıyaka kokulu ilaçlama yöntemi genellikle hamam böceği gibi canlılar için kullanılır. Çünkü bu canlılar ölürken bile yumurta bırakabilir. Dolayısıyla bu canlılardan kurtulmak kolay değildir. Kokulu ilaçlama kısa sürede sonuç verir. Ancak kokulu ilaçlama yaptıktan sonra ortamdan en az dört saat uzaklaşmak gerekir.
Kokulu ilaçlar, oldukça ağırdır. Kokusuz ilaçların öldüremediği haşereleri hızlı bir şekilde öldürebilirler. İlaçlama sonrasında ideal uzaklaşma süresi altı saattir. Ortama geldikten sonra da minimum iki saat havalandırma yapılması gerekir. Çünkü böcekleri hızlı bir şekilde öldüren bu ilaçlar, insan sağlığına da ciddi zararlar verebilir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.