• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Karşıyaka Lokmacı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
561 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir/Karşıyaka

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Lokma, Türk geleneksel tatlılarından bir tanesidir. Koyu kıvamlı şerbet kullanılarak tatlandırılan lokma her damak tadına hitap edebiliyor.

Karşıyaka lokmacı Lokma tatlısı çok uzun zamandır tüketilen tatlılardan bir tanesidir. Osmanlı sarayına dayanan lokmanın tarihi bugünlere kadar gelebilmeyi başarmıştır. Karşıyaka lokmacı tatlısı imalatı hizmetleri son zamanlarda büyük ilgi görmeye başladı. Bizde lokmacı olarak Karşıyaka’da hizmet veriyoruz.

Karşıyaka lokmacı Lokmalarımızın tamamı yüksek kalitede hazırlanıyor Karşıyaka ilçesinin her yerinde lokma dağıtımı yapabiliriz. Merdiven altı üretimden uzak tamamen profesyonel şekilde hareket ediyoruz. Lokma dağıtım işi kolay değildir. Bu işe yıllarınızı vermeniz gerekir. Basit gibi görünen bu işin onlarca püf noktasına dikkat edilmelidir. Biz lokma dağıtım işinde sahip olduğumuz tecrübemizle hareket ediyoruz. Karşıyaka lokmacı Karşıyaka ilçesinin en iyi lokmacısı olarak faaliyet gösteriyoruz. En iyi malzemeleri kullanarak imalat sürecinde yer alıyoruz. Lokmaların tamamın en iyi kalite ürün seçimine dikkat ediyoruz. Lokma dağıtım işlerinde bir adım öne çıkıyoruz.

Karşıyaka lokmacı Lokma, genel olarak İzmir kültürünün vazgeçilmez tatlılarından bir tanesidir. İzmir’de dini öneme sahip zamanlarda kalabalık köşe başında pişirilen lokma tatlısının halka ücretsiz olarak dağıtılır. Karşıyaka ilçesinin her noktasına lokma dağıtım desteği veriyoruz. Firmamız birinci sınıf lokma üretimi ve halka lokma dağıtımı gerçekleştirmektedir. Lokma dökümü konusunda özel olarak hazırlanan araçlarımızla hizmet veriyoruz. Lokmalar deneyimli personelimiz ile beraber, tadından ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden, kolayca müşterilerine servis edilmektedir.

izmirlokmacisi.net

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.