• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Mekanik Tesisat İzmir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
567 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Tepeköy Mh. Serdar Genç Cad. No:21 K:1 D:1 35860 Torbalı / İzmir-TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İnşaat alanlarında özellikle yaşam standardını arttırmak amacıyla değerlendirilmiş olan bileşenler mekanik tesisat olarak nitelendirilmektedir.

Daha kullanışlı alanların elde edilebilmesi için mekanik tesisat İzmir çalışmaları kapsamında tamamen profesyonel şekilde hizmet alınması sağlanmaktadır. Yeni yapılacak olan her inşaat için aynı şekilde daha kullanışlı alanların oluşturulması amaçlanmaktadır. Bu nedenle projelere başlamadan önce detaylı inceleme yapılmaktadır.

Her yeni proje için makine mühendisleri beklentileri karşılayacak şekilde projeler hazırlamaktadır. İnşaat çalışmalarında hazırlanmış olan projeler için en uygun alanlarda kullanım imkanı sağlamak amacıyla her geçen gün geliştirilen çalışmalar ile talepler karşılanmaktadır. Klima tesisatı, ısıtma tesisatı, doğalgaz tesisatı, asansör, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı özellikle binalarda yer verilecek olan mekanik tesisat çalışmaları kapsamında yer almaktadır.

MEKANİK TESİSAT ÇALIŞMALARI

İzmir’de inşaat çalışmaları sırasında profesyonel yardım almak isteyenler için İzmir mekanik tesisat firması deneyimli kadrosu ile talepleri karşılayarak en iyi şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır. İnşaat projelerinde özellikle ihtiyaç duyduğunuz mekanik tesisatın sorunsuz şekilde uygulanabilmesi için son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile projelendirme çalışması yapılmaktadır.

Aşamalı olarak gerçekleştirilecek olan projelendirme çalışması içeriğine son derece dikkat edilmektedir. Bu sayede istenilen sonucun elde edilmesi sağlanmaktadır. Sınırlayıcı olmayacak şekilde gerçekleştirilecek olan projelendirme çalışmalarında mühendisler yaratıcı fikirler ortaya koymaktadır. Hazırlanan tasarım ve projelerde belli koşullara bağlı kalmadan daha kullanışlı sonuçların elde edilebilmesi için gerekli hassasiyet gösterilmektedir.

Asansör Sistemleri

Son sistem teknolojiye ile gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Proje çalışmalarına başlamadan önce uzman mühendisler bu konuda detaylı bilgi olarak hazırlanacak olan projenin özellikle binanın yapısına uygun şekilde şekillendirilmesini sağlamaktadır.

Asansör tesisatı özellikle dikkat edilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Yaşanabilecek her türlü probleme karşı gerekli önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Bu nedenle hazırlanan tesisatın binaya uygun şekilde şekillendirilmesi gerekmektedir. Asansör sisteminin sorunsuz şekilde çalışması ve gerekli güvenlik önlemlerinin alınabilmesi için hazırlanacak olan projelerde teknik özelliklere dikkat edilerek çalışma yapılmaktadır.

Klima Tesisatı Projeleri 

Isıtma veya soğutma işlemi için özellikle hazırlanacak olan tesisatın istenilen verimi sağlaması için pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilmektedir. Klima sisteminin sorunsuz olarak çalışabilmesi için mekanik tesisat projesi üzerinden gerekli uygulama yapılmaktadır. Yaşam standardını arttırmak için çok sayıda farklı bileşenin bir arada gerçekleştirilmesi için mekanik tesisat çalışmaları yapılmaktadır. Gelişen teknolojiden yararlanarak özellikle daha kullanışlı binalara sahip olmak isteyenler için profesyonel şekilde hizmet sunulmaktadır.

Bina içerisinde gerekli alanlarda klima sisteminin sorunsuz olarak çalışabilmesi adına hazırlanmış olan inşaat projesi üzerinden detaylı inceleme yapılmaktadır. Bu aşamada özellikle makine mühendisleri ve uzman kadro tarafından gerçekleştirilen incelemelerde farklı ayrıntıların gözönünde bulundurulmasıyla projenin tamamen binaya uygun bir şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Beklentileri karşılayacak şekilde hazırlanan projelerin sunumunun ardından talep edilmesi durumunda gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Projelerde geliştirme çalışmaları yapılarak son aşamaya kadar sistemin sorunsuz şekilde işleyebilmesi için özel olarak çalışma yapılmaktadır.

Doğalgaz Tesisatı

Her binada özellikle ısıtma sisteminin sorunsuz şekilde çalışabilmesi için doğalgaz tesisatı en önemli konulardan biridir. Doğalgazın daire içerisinde ve bina içerisinde belirlenen alanlarda rahatça kullanımının sağlanabilmesi için projelendirme çalışmalarının binanın yapısına uygun şekilde yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz günümüzde özellikle ev ve işyerlerinde olduğu gibi hemen hemen her inşaat alanında yer verilen tesisatlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle tesisatın sorunsuz şekilde çalışabilmesi için farklı ayrıntıların göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Ayrıntılı olarak yapılacak kontroller sayesinde hazırlanan inşaat projesine uygun şekilde doğalgaz tesisatı döşenebilmesi için gerekli projelendirme çalışmaları yapılmaktadır.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.