• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Menemen Tente

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
534 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Menemen Tente
  • ADRES: İzmir-Menemen
  • TELEFON: 0 (553) 260 5139
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (553) 260 5139
  • WEB SİTESİ: https://menemen.tentefirmalari.info/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir-Menemen

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Sıcak havalarda veya yağmurlu günlerde aklımıza gelen tenteler şehrimizde en iyi kalitede Menemen Tente tarafından yapılmaktadır.

Yıllardır hizmetinizde olan Menemen Tente çadır, pergole ve branda işleri için arayacağınız ilk adrestir. Küçük ve orta boy işletmeler içinde, ekonomik anlamda küçük esnaf sınıflamasında olan tentecilik hizmetleri özellikle sıcak iklimlerin hüküm sürdüğü şehirlerde büyük bir ihtiyacı karşılar. İzmir’e bağlı Menemen ilçemiz ise herkesin bildiği gibi genelde sıcak havaların egemen olduğu bir yaşam merkezidir. Tente, branda ve çadır sistemleri dendiği zaman akla gelen bu tür ürünler sıcak havalarda adeta çöde bir vaha gibi işe yararlar. Yağmurlu havalarda çalışan esnafın ise kurulan brandalarla nasıl rahat ettiğini açık pazar alanlarında her zaman görmüşsünüzdür.
Gelişen üretim teknolojisi şüphesiz branda, çadır ve tente sistemleri işini de etkiliyor. Ürün çeşitliliği çok arttı. Genel iş tanımlamamız içine yelken dikimi, güneşlik dikimi, pergole yapımcılığı gibi faaliyetleri de artık ekliyoruz. Klasik tente, T model denilen çift açılır tente, raylı tente yapımı, şeffaf stor perde, körüklü tente, özel araç veya tekne tenteleri, iş makinalarını kapama sistemleri ile bu sistemlerde kullanılacak örneğin kumaş gibi malzemelerin seçimi ve mimari gölgelendirme de çalışma sahamız içindedir. Gölgelendirme Menemen’de bizden sorulur diyebiliriz. Menemen tente ve branda olarak tarafımızdan yapılan sistemler iki yıl, kullandığımız ithal akrilik kumaşlar ise beş yıllık kullanım garantisi içindedir. Montaj ücretsizdir.
Motorlu branda ve tente çeşitleri ise (uzaktan kumandalı otomatik tenteler) işimizin teknik detaylarını oluşturmaktadır.

Tentelerin Estetik Açıdan Çeşitliliği

Tente, branda ve çadır yapımı aynı zamanda estetik açıdan da çok gelişti. Mekanların büyüklüğüne ve yerine göre değişik görünüşlü tenteler yapmak mümkün. Bu konuda akla gelen en zarif örneklerden birisi şüphesiz artık bir klasik haline gelen ve Fransız kafelerinin vitrinlerini ve girişlerini koruyan çizgili kumaşlardan imal edilmiş körüklü tentelerdir. Bordo beyaz çizgilileri çok revaçtadır. Güneşi üç yönden kesebilen ve manzarayı kapatmayan bu modeli karpuz tente olarak da duymuş olabilirsiniz. Bugün özellikle sahil kenarındaki turistik işletmelerin çoğunda bu tente modeli tercih edilmektedir. Tente modelleri içinde Menemen üreticileri olarak biz de sık sık imal etmekteyiz. Bu arada tente yapılacak veya branda ile kaplanacak her yeri önceden ücretsiz keşif ile tanıdığımızı da hizmetlerimiz içinde saymak isteriz.

Tente Modelleri

İngilizcede pencere anlamına gelen window kelimesi ile tent kelimesinin birleşmesinden ortaya çıkan wintent estetik açıdan çok güzel duran, yeni nesil tente modelleri içinde sayılmaktadır. 180 dereceye varan açıda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Mekanizması kademeli olarak çalışır ve istenen aralıkta durmasını sağlar. Aydınlandırma veya gölgelendirme amaçlı olarak kafe veye restoranlarda sık sık tercih edilmektedir.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.