• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Reisdere Klima Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
592 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

5123 Sokak No:12-G Ilıca / Alaçatı / İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Reisdere Klima Servisleri

Klima sistemlerinin yıllık periyodik bakımları konusunda alanında uzman kadro ile çalışmalarını uzun yıllardır devam ettiren Reisdere Klima Servisleri alanında uzman bakım onarım ve teknik ekipleri ile kaliteli çalışmalar yürütmektedir. Bu anlamda düşünüldüğü zaman alanında uzman bir kadrosu bulunan bu soğutma sistemleri yetkili servisleri ile hem kaliteli bir hizmet alır hem de bütçe olarak uygun fiyatlı teklifler alabilirsiniz.

Klima bakımları hava filtresi temizliği, iç ve dış ünite temizliği aynı zamanda da basınç kontrolü ve CFC gazı kontrolü yapılmaktadır. Bütün bu kontrollerin ve klima bakımı sistemlerinin alanında uzman kadro tarafından gerekirse parça değişimi yapılarak yapılması gerekir. Bu anlamda düşünüldüğü zaman hava filtresi değişimi yapılacak ise klimanın markasının da gözetilmemesi gerekmektedir. Bu sistemlerin özellikle yaz mevsimi gelemden önce yapılması gerekmektedir. Takdir edersiniz ki klima sistemleri en çok yaz aylarında özellikle kalabalık evler iş yerleri ve yazlık bölgelerde kullanılır.

Bu nedenle sık kullanılan elektrik enerjisi harcayan sistemlerin bakımları yapılmaz ise hem elektrik tüketimi normalden fazla olur hem de sağlık açısından filtresi temizlenmediği için alana toz üfler. İnsan sağlığı açısından tehlikeli olan bakımsız klima sistemleri, kendi cihaz sağlığı açısından da kullanım ömrünü daraltır. Performans düşüklüğü gösterir ve düşük performanslı bir klima kısa bir zaman sonra ömrü biten klima elektrik tüketimi konusunda da sıkıntı yaratır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.