• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Şirinyer lazer epilasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
572 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yigitler mah Fevzi çakmak caddesi no 29 A BUCA IZMIR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Lazer Epilasyon Tanımı Ve Amacı

Güçlendirilmiş ışık olarak tanımlanabilecek lazer, epilasyon işlemi için kullanılarak istenmeyen kıllara çözüm olarak gündeme gelmiştir. Teknolojik açıdan oldukça iyi bir gelişme olarak kabul edilen bu sistem,  farklı dalga boylarındaki ışığın bir araya gelmesi ile etkisini göstermektedir.  Lazer epilasyon işlemlerinin uygulanması esnasında çeşitli yöntem farklılıkları, kullanılan alet değişiklikleri görülebilir. İlerlemelerle beraber yeni aletler piyasada yer alabilmektedir. Firmamız, son teknoloji aletlerle beraber sizlere uzman bir hizmet vermektedir.

Lazer Epilasyon Nasıl Bir Sistemle İşler

Deri altında kökü olan kıllar, lazer sistemi ile enerjiye maruz kalarak tahribe uğrar. Kıl kökleri dalga boyları değişik olan ışınlarla beraber yanarak zaman içerisinde azalmaktadır. Bahsedilen nanometre birimi ile ölçülmektedir. Bu da alt tabakalara ulaşan ışınlar açısından etki kapsamını gösteren bir durumdur. Deri gözeneklerinin içerisine girerek etki sağlanmaktadır.

Lazer Ayarı Neye Göre Yapılır?

Şirinyer lazer epilasyon firmamıza başvuru yapan kişilerde bu işlem yapılmadan önce bir inceleme ve ayar yapılması gerekmektedir. Bu ayarlama lazer epilasyon uygulamasının olası zararlarını engellemek ve en iyi sonucu almaktır. Bu doğrultuda cihaz ayarı cilt rengi, kıl rengi gibi ayrıntılara bakılır. Fakat bu ayarlamanın da akabinde tıraş makinesi ile önce kıl kökleri kısaltılmaktadır. Kısa kıl köklerinin işlemden etkilenmesi daha kolay olur. Işın kıla geldiğinde yoğunluğunu tam olarak köke verebilmesi için bu işlem yapılmaktadır. Uzun kıl olması halinde yoğunluk ve etkide azalma olabilir.

Lazer epilasyon uygulamaları nereye yapılacaksa o kısımdaki melanin pigmenti hedeflenmektedir. Yani kıl kökü ısıtıldığında kök tahrip olarak artık değişikliğe uğrar. Bu işlemi çok sık şekilde tekrar etmek zarar verici olabilir ve bu nedenle baştan sıklık ayarlaması ve seans sayısı konularında planlama doğrultusunda devam edilmelidir.

Lazer Epilasyonun Etkisi Nelere Göre Değişir

Lazer epilasyonun etkisi, cilt rengi, kıl kökü ve yüzeyde görünen kısmın yapısı,  ten rengi ve hassasiyeti, hormon özellikleri, yaş, deriyi etkileyen veya cihazın etkili olabileceği bir rahatsızlık olup olmadığı konuları önemlidir. Deri yüzeyinde kullanılan bir protez olup olmaması gibi konular da önemlidir. Genel anlamda lazer epilasyonun kişiye uygun olup olmaması durumu önemli diğer etkendir. Şirinyer lazer epilasyon merkezinde bütün olasılıklar düşünülerek hareket edilmektedir.

İşlemlerden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Lazer epilasyon öncesi dikkat edilmesi gereken çok sayıda detay vardır. En önemli kriterlerden biri, ciltte temizliğin sağlanmasıdır. Bundan kasıt, cilt üzerinde kozmetik malzemelerin olmamasıdır. Eskiden kalan makyaj kalıntıları,  peeling ürünleri, krem gibi ürün türleri lazer yapılırken soruna neden olacaktır.  Yani gözenekleri tıkayan bir durum olmaması gerekir. Bunun dışında ağda gibi tahriş edici durumlar da olmamalıdır. Ağda malzemelerinin üzerine lazer epilasyon tahriş oranını artırmakta ve ciddi sorunlara neden olmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.