• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Torbalı Hurda 

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
595 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Torbalı Hurda
  • ADRES: Cumhuriyet Mh. Efes Sanayi Sitesi 5204 Sk No: 12 Selçuk / İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 892 4460
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (538) 747 6632
  • WEB SİTESİ: https://www.torbalihurda.net/
  • E-POSTA: info@torbalihurda.net
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriyet Mh. Efes Sanayi Sitesi 5204 Sk No: 12 Selçuk / İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İzmir Torbalı’da hizmet vermekte olan firma hurda toplama çalışmalarıyla gerekli olabilecek her durumda tercih edeceğiniz farklı odaları üzerinden hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Farklı çeşit olanlar için gerçekleştirilecek olan Torbalı hurda toplama çalışmaları gerekli olabilecek her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. İzmir Torbalı’da firma gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri sayesinde burada verin geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Deneyimli kadro ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunulmaktadır. Talep etmeniz durumunda yapılacak olan keşif incelemelerinin ardından belirlenen fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapılmaktadır. Her türlü talebinizin karşılanabilmesi için yeterli kapasiteyle çalışma yapılmaktadır. Gerekli olabilecek her durumda iletişim bilgileri üzerinden yapacağınız talepler sayesinde kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Kablo Hurdası Alımı 

Hemen hemen her alanda kullanılan kabloların kullanılamaz duruma gelmesi durumunda hurda olarak adlandırılması söz konusu olmaktadır. Elinizde bulunan kablo hurdalarını satmak istediğinizde Torbalı hurdacı iletişim bilgileri üzerinden yapacağınız görüşmeler dahilinde taleplerinizi ileterek istediğiniz adrese kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Ayrıntılı olarak yapılacak olan incelemelerin ardından satmak istediğiniz parçalar üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Uzman ekip gerekli kontrolleri itinalı şekilde yapmaktadır. Elinizde bulunan kablo miktarına göre yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenecek olan fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapılmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı özellikle ortaya çıkan kabloları değerlendirmek isteyenler için kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

Bakır Hurdası Alımı

Hemen hemen her alanda kullanılan malzemelerden arta kalacak olan bakır hurdası günümüzde en yaygın tercih edilen hurdalardan biridir. Atmak yerine değerlendirmek isteyenler için yapılacak olan satın alma işlemleri dahilinde gerekli olabilecek her durumda elinizde bulunan hurdaların değerine uygun fiyatlar ile satın alınması sağlanmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan firma İzmir Torbalı’da gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde taleplerinizi karşılayarak kısa sürede kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Kullanımı sonrasında ortaya çıkacak olan bakır hurdaları için yapılan incelemeler sırasında özellikle miktarı hakkında bilgi alınmasını sağlamaktadır. Miktara göre birim fiyatlar üzerinden yapılacak hesaplamalar dahilinde toplam tutar belirlenmektedir.

Çelik Hurdası Alımı

Farklı alanlarda kullanılacak olan çelik malzemelerin arta kalanları çelik hurdası olarak adlandırılmaktadır. Geri dönüşümü sağlanabilecek olan malzemeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle gerekli olabilecek durumlarda özellikle elinizde bulunan çelik hurdaların satın alınması ve değerine uygun fiyatlar üzerinden ödeme yapılması sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet almak isteyenler için Torbalı hurdacıları arasında bulunan firma gerçekleştirmiş olduğu satın alma işlemleri ile birbirinden farklı hurda çeşitleri üzerinden taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda yapacağınız görüşmeler dahilinde taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde istediğiniz adrese geri dönüş alabilirsiniz. Değişen orada çeşitlerine göre yapılacak olan taleplerin değerlendirilmesi için firma alanında uzman ekip ile çalışma yapmaktadır.

Kağıt Hurdası Alımı

Geri dönüşümü sağlanan malzemeler arasında yer alması nedeniyle kağıt hurdası özellikle günümüzde en çok tercih edilen hurdaları arasında yer almaktadır. Kullanmış olduğunuz kağıtları bir araya getirip yeniden geri dönüşümünü sağlamak adına gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde firma kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Toplamış olduğunuz kağıt hurdalarını satmak için iletişim bilgileri üzerinden yapacağınız talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz adrese kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz kağıtların geri dönüşümünü sağlamak için firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde çalışmalarını devam ettirmekte olan firma yapmış olduğu her çalışma ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermektedir.

Elektronik Hurda Alımı 

Elektronik üzerine kullanmış olduğunuz malzemelerden arta kalacak olan hurdaları değerlendirmek istediğinizde firmanın yapmış olduğu satın alma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Geniş hizmet kapasitesi ile çalışmalarını devam ettirmekte olan firma gerekli olabilecek her durumda elden çıkartmak istediğiniz hurdaları satın alarak geri dönüşümünü sağlamaktadır. Bu nedenle elinizde bulunan elektronik oradan öyle değerlendirmek için firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilir ve hurdaları satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Yapılan çalışmalar sırasında iş güvenliği hususlarına dikkat edilmektedir. Bu sayede tamamen doğru ve dürüst ilkesi ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde firma kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır. Çeşitli hurdalar üzerinden yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında belirlenen miktara göre hesaplama yapılmaktadır. Hurdalar hakkında bilgi almak ya da keşif hizmetinden yararlanmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden taleplerini iletebilirler.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

İzmir’de hizmet vermekte olan firma çalışmalarına başladığı günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından ödün vermeden en iyi hizmeti almanız için çalışmaktadır. Birbirinden farklı hurda çeşitleri üzerinden yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında özellikle hurda çeşidine ve miktarına göre belirlenmiş birim fiyatları üzerinden hesaplama yapılarak değerine uygun fiyatlar ile satın alma işlemi yapılmaktadır.

Farklı türlerdeki hurdaları için hizmet almak isteyenler İzmir hurdacıları arasında bulunan firmayı tercih ederek her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirler. Alanında uzman ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde elinizde bulunan hurdaları çeşidinin kısa süre içerisinde belirlenmesi ve buna uygun fiyatlar üzerinden hesaplama yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede elinizde bulunan hurdanın miktarı ve çeşidine göre belirlenmiş olan fiyatlar ile hesaplanarak satın alma işleminin kısa sürede tamamlanması sağlanmaktadır.

Hurda Çeşitleri

Firma tarafından belirlenmiş olan birbirinden farklı hurda çeşitleri üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır. Bakır, çelik, kağıt, elektronik, kablo, krom ve daha fazlası üzerinden yapılacak olan satın alma işlemleri ile yapılan çalışmaların ardından arda kalacak olan hurdaların değerlendirilmesi sağlanmaktadır.

Biriktirmiş olduğunuz hurdaları için yapılacak olan satın alma işlemleri konusunda firma tamamen müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Alanında uzman olan ekip tarafından yapılan keşif kontrolleri detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır. Yapılan kontrollerin ardından onay vermeniz durumunda belirlenen fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır.

Torbalı Hurda Fiyatları

Birbirinden farklı türlerde satın alacak olan hurdalar için belirlenen fiyat seçenekleri değişmektedir. Değerine uygun şekilde belirlenecek olan fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek istedikleri adrese keşif hizmeti alabilirler.

En iyi hizmeti alabilmeniz için Torbalı hurda fiyatları konusunda firma farklı hurda çeşitlerine göre belirlemiş olduğu değerine uygun fiyatlar üzerinden çalışma yapmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler veya keşif hizmetinden yararlanmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden edebilirler. Yapılan taleplerin ardından belirtmiş olduğunuz adrese kısa süre içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Değerlendirmelerin ardından satmak istediğiniz hurda miktarına göre belirlenecek olan toplam tutar üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.