• info@1007medya.com
  • 0850 297 1007

GOLD Xiaomi İzmir Servis

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,516 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Menderes Caddesi No: 68/A BUCA / İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Günlük hayatta en fazla kullanılan ve insanların çoğunda bulunan cep telefonları, en kullanışlı teknolojik ürünlerin başında gelir. Bu ürünlerin çok fazla kullanılan markalarından bir tanesi ise Xiaomi olarak ön plana çıkıyor. Xiaomi dünya devi markalardan bir tanesidir de firmamız tarafından markaya ait olan telefonların tamiri, bakımı ve benzeri işlemleri yerine getiriliyor. İzmir şehrinde faaliyet gösteren firmamız, bu marka telefonlar için profesyonel bir tamir kurumudur. Xiaomi İzmir servis firmamızdan hizmet almak isteyen herkes bize ulaşabilir. İlk olarak telefonu onarır ve daha sonra ücreti temin ederek en hızlı şekilde size teslim ederiz. Bu sayede de kaliteli ve etkili bir şekilde servis olarak hizmet veririz

XİAOMİ TELEFON ARIZALARI NELERDİR?

Xiaomi marka telefonlarda meydana gelebilecek birçok arıza vardır. Genel olarak bu arızalar bütün cep telefonlarında ortaya çıkabiliyor. Öncelikle cep telefonunda meydana gelen arızalar fiziksel ya da yazılım kaynaklı olabilir. Cihazda meydana gelen sorun ekran kırılması, kamera çatlaması, gövde kırık ya da çatlağı, tuş sökülmeleri, şarj girişinde bozukluk ve benzeri şeyler olabilir. Bunlar fiziksel sorunlardır ve genellikle parça değişimi gibi yöntemler ile onarılır. Aynı zamanda telefonda sürekli donma sorunu, siyah ya da mavi ekran sorunu, şebeke ve internet sorunları, arama sorunları, bazı fonksiyonların çalışmaması ve benzeri arızalar da Xiaomi telefonlarda meydana gelebilen sorunlar arasında yer alır. Bu sorunlar ise genellikle yazılım kaynaklı olur ve alanında uzman kişiler tarafından onarılır. Xiaomi İzmir servis firması olarak cep telefonunuzda meydana bunlar ve benzeri bütün sorunlar için bizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız bu sorunları son derece profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Donanım kaynaklı, yazılım kaynaklı, fiziksel ve benzeri her türlü arıza için ilk olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede hemen uzman kişilerden hizmet alabilir ve sahip olduğunuz Xiaomi telefonu tamir ettirebilirsiniz.

Xiaomi Cep Telefonları Arıza Tespiti

Xiaomi cep telefonu sahibi olan kişiler her türlü arıza için bizimle iletişime geçebilir. Bu markaya ait cep telefonları için profesyonel servis olarak hizmet veriyoruz. Arıza tespiti için ilk olarak sizlerden almış olduğumuz cihazı detaylı bir şekilde inceleriz. Cihazda hem yazılım hem de donanım arızaları için oldukça kapsamlı bir araştırma gerçekleştiririz. Bu araştırma sonunda ise cihazda mevcut olan bütün arızaların tespit ederiz. Arıza tespiti için iyi bir çalışma süreci geçirerek hiçbir şeyin gözden kaçmaması için profesyonel bir şekilde hareket ederiz. Xiaomi İzmir servis firması olarak arıza tespiti sonrasında ise gelişmiş ekipmanlar kullanarak cihazları onarmaya başlarız. Cihazın onarım işlemleri için de arıza tespitinde olduğu gibi son derece profesyonel bir şekilde çalışırız.

Xiaomi İzmir Servis Onarım Süreci

Xiaomi markasına ait telefonlar için uzman personelleri ile hizmet veren firmamız, sektörde çok uzun süredir faaliyet gösteriyor. Bütün arızaları hızlı ve kolay bir şekilde tespit ederek arızanın onarılmasını sağlarız. Aynı zamanda hem kaliteli hem de avantajlı hizmetler vererek ön plana çıkarız. Arıza tespit işleminden sonra uzman personellerimiz, sahip olduğumuz gelişmiş ekipmanları kullanarak onarım işlemini kısa süre içinde tamamlar. Cihazların onarımı için ilk olarak arızaları parçalar tamir edilir. Arıza meydana gelmiş olan parçanın onarılması mümkün değil ise yedek parça kullanırız Xiaomi İzmir servis firması olarak tamamen orijinal yedek parçalar temin ediyor ve bunları uygun modellerde kullanıyoruz. Bütün Xiaomi cihaz modelleri için hizmet vermemiz sayesinde de sektörde oldukça yaygın bir şekilde tercih ediliyoruz.

UZMAN EKİPLER İLE XİAOMİ CEP TELEFONU TAMİRİ

Xiaomi cep telefonu modellerinden herhangi birine sahip olan kişiler, İzmir’de bu telefonların tamiri için bizden hizmet alabilir. Vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında uzman ekiplerimiz ile sahip olduğunuz telefon modellerini detaylı ve dikkatli bir şekilde inceliyoruz. Telefonun arızasını belirledikten sonra da uzman personellerimiz aracılığı ile onarım yapıyoruz. Firmamız tarafından uzman kişiler ile hizmet verildiği için her türlü arıza kolay bir şekilde tespit edilebiliyor. Böylece kısa süre içinde bozuk telefonunuzu tamir ediyor ve hızlıca sizlere geri teslim ediyoruz. Bizden hizmet almak için her zaman iletişim adreslerimiz aracılığı ile Xiaomi servis firmamıza ulaşabilirsiniz..

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.